اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی اراک
ارسال شده توسط: محمد سالاری در تاریخ : 1399/09/01 ساعت 08:59
مجوز تردد برای مدیران و پرسنل شرکت های مستقر در شهرک های صنعتی ساوه

مجوز تردد برای مدیران و پرسنل شرکت های مستقر در شهرک های صنعتی ساوه

با‌پیگیری های اتاق بازرگانی، صنایع‌، معادن و کشاورزی اراک، دفتر ساوه مجوز تردد برای مدیران و پرسنل شرکت های مستقر در شهرک های صنعتی ساوه صادر شد.

❇️ با‌پیگیری های اتاق بازرگانی، صنایع‌، معادن و کشاورزی اراک، دفتر ساوه مجوز تردد برای مدیران و پرسنل شرکت های مستقر در شهرک های صنعتی ساوه صادر شد.


♦️ سید سعید رضوانی عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اراک در این خصوص گفت : پس از تصمیم ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت تردد بین شهرهای با وضعیت قرمز، با توجه به این که تعداد زیادی از پرسنل شرکت های مستقر در ساوه به  شهر های مختلف استان تردد داشتند، قطعا مشکلات زیادی برای حضور پرسنل شرکت های صنعتی به وجود می آمد.

♦️ بر همین اساس دفتر اتاق بازرگانی ساوه با همکاری انجمن مدیران صنایع در خصوص صدور مجوز تردد پرسنل ساکن در خارج شهرستان پیگیری های متعددی انجام داد؛ که در نهایت با همکاری ستاد مبارزه با کرونا و فرمانداری ویژه ساوه مجوز تردد برای پرسنل شرکت های صنعتی صادر شد‌.

♦️ وی در پایان ضمن تشکر از مسئولین شهرستان به ویژه معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه و اشاره به پیشرو بودن شهر ساوه در خصوص تعامل ادارات و صاحبان صنایع افزود: درصورتی که شرکت های مستقر در شهرک‌های صنعتی در خصوص تردد پرسنل خود مشکل داشتند، می توانند این موضوع را از طریق دفتر اتاق بازرگانی پیگیری نمایند.

🔷 روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک

🔻Telegram:
🆔 t.me/arakccim

🔻Instagram:
🆔 Instagram.com/arakcham

تگ ها:

دسترسی سریع
پیغام مدیر اتاق

پیام رئیس

بنگاه‌های کوچک در بیشتر کشورهای جهان مهم‌ترین برنامه اجرایی برای دستیابی به توزیع عادلانه درآمد، ثروت، ایجاد اشتغال و افزایش بهره‌وری و رشد اقتصادی و نیز کارآمدترین شیوه کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی تلقی می‌شوند که در این راستا صنایع کوچک با فراهم کردن بسترهای مناسب برای کارآفرینی و نوآوری در جذب و هدایت سرمایه‌ها در مسیر توسعه اقتصادی کشور موردتوجه جدی قرارگرفته و اقدام دولت در جهت توسعه آن‌ها گامی مؤثر در این زمینه است.
بنرها