اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی اراک
ارسال شده توسط: محمد سالاری در تاریخ : 1398/05/10 ساعت 08:09
مراسم اختتامیه دوره برنامه نویسی CNC و جوشکاری زیرپودری

مراسم اختتامیه دوره برنامه نویسی CNC و جوشکاری زیرپودری

👤منوچهر توسطی رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک در مراسم اختتامیه دوره برنامه نویسی CNC و جوشکاری زیرپودری: اجرای این دو دوره در استان نماد همکاری دو ارگان مهم اتاق بازرگانی و سازمان فنی و حرفه است.

👤منوچهر توسطی رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک در مراسم اختتامیه دوره برنامه نویسی CNC و جوشکاری زیرپودری: اجرای این دو دوره در استان نماد همکاری دو ارگان مهم اتاق بازرگانی و سازمان فنی و حرفه است. همکاری حلقه مفقوده آموزش های ارائه شده در صنعت کشور است.  
مراسم اختتامیه، ارزیابی و اهدای گواهینامه های دوره تخصصی جوشکاری زیرپودری و برنامه نویسیCNC با نرم افزار ماهو ۴۳۲ نیز با حضور ریاست اتاق بازرگانی اراک و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در محل اتاق بازرگانی اراک برگزار شد.

 

تگ ها:

دسترسی سریع
پیغام مدیر اتاق

پیام رئیس

بنگاه‌های کوچک در بیشتر کشورهای جهان مهم‌ترین برنامه اجرایی برای دستیابی به توزیع عادلانه درآمد، ثروت، ایجاد اشتغال و افزایش بهره‌وری و رشد اقتصادی و نیز کارآمدترین شیوه کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی تلقی می‌شوند که در این راستا صنایع کوچک با فراهم کردن بسترهای مناسب برای کارآفرینی و نوآوری در جذب و هدایت سرمایه‌ها در مسیر توسعه اقتصادی کشور موردتوجه جدی قرارگرفته و اقدام دولت در جهت توسعه آن‌ها گامی مؤثر در این زمینه است.
بنرها